Série Tony Hawk’s Pro Skater se v září dočká remasteru

První dva díly naprosto legendární série Tony Hawk’s Pro Skater nás v září čekají v novém kabátu. Herní vývojářské studio Vicarious Visions, které stojí za remastery starých klasik Crash Bandicoot a Spyro, se rozhodlo oživit i první a druhý díl této oblíbené skateboardové série, která nese název po jedinečném Tony Hawkovi.

Remaster má podle vývojářů zachovat všechny původní levely, skatery a triky, ke kterým se mají připojit i funkce z novějších dílů série. Stejně tak ikonický soundtrack má zůstat téměř bez změny, tudíž se můžeme těšit na klasiky od umělců jako je Goldfinger, Powerman 5000, Bad Religion, Naughty By Nature, Papa Roach, Primus, Rage Against the Machine a další.

Vicarious Visions nás neochudí ani o online multiplayer mód a split-screen, při kterém můžete projíždět stovky skateparků s kamarádem na jedné konzoli. Vylepšený editor čeká módy Create-A-Park a Create-A-Skater, ve kterých máte možnost vytvořit si vlastní skatepark nebo svou postavu. Oproti předchozím verzím půjdou vytvořené parky sdílet online s ostatními hráči. Očekávat můžeme i podporu HDR lighting a 4K rozlišení pro PlayStation 4 Pro, Xbox One X a výkonné počítače.

Tony Hawk’s Pro Skater 1&2 bude dostupný 4. září za cenu 39,99 dolarů, ke kterým si můžete připlatit dalších 10 dolarů pro Deluxe verzi, jenž ukrývá unikátní kontent. Digitální předobjednávky by měly být už brzy dostupné na PlayStation Store. Z traileru už teď ale můžeme říct, že hra zatím vypadá opravdu úchvatně.