Navrhni vlastní triko a vyhraj tisícidolarový poukaz na produkty Helmut Lang

Není to dávno, co značka Helmut Lang pokořila hranici 600 tisíc sledujících na Instagramu. K této příležitosti se rozhodla dát šanci svým fanouškům ukázat jejich talent v soutěži o navržení originálního trika právě pro celosvětově známý brand Helmut Lang, jehož zakladatelem je stejnojmenný rakouský umělec a módní návrhář. V současné době už Helmut Lang pro značku sídlící v New Yorku nenavrhuje.

Na soutěži není nic těžkého a zkusit ji může vlastně úplně každý. Jediné, co musíte udělat, je navrhnout motiv trika Helmut Lang, který ale nesmí vycházet z jakékoliv dřívější kolekce, neměla by na něm být žádná fotka lidí, a co je nejdůležitější, nápad musí pocházet z vaší hlavy. Výherci budou tři a mimo samotné triko, které navrhli, dostanou i poukaz na stránku Helmut Lang v hodnotě 1000 dolarů. To už je docela slušná motivace, ne? 

Obsah obrázku oblečení, košile, rukáv, osoba

Popis byl vytvořen automaticky

Vaše návrhy můžete posílat do 20. dubna 2020 na e-mail tshirtcontest@helmutlang.com, nejlepší designy se 27. dubna objeví právě na Instagramu Helmut Lang, kde o tom, jaká trojice výherních triček půjde do prodeje, rozhodne hlasování. Pokud ve vás třímá umělecký duch, byla by škoda ho právě u této příležitosti potlačit – fantazii se meze nekladou.