Čekal někdo, že Tekashi 6ix9ine přestane trollit?

Prý už se pracuje na filmu o neuvěřitelných životních zvratech třiadvacetiletého rappera, který během krátké doby zatřásl světem, vydělal miliony dolarů a málem skončil ve vězení na desítky let. Kdo by čekal, že tyhle zkušenosti v Tekashim probudí aspoň závan pokory, ten by čekal marně.

Šedá eminence Tekashiho kariéry je Yaksha, to není žádné tajemství. Yaksha v rozhovoru s Osťem předpověděl, že o Tekashiho bude nadále zájem. A poroste. Všichni budou zvědaví, jak se postaví ke své pověsti udavače, bude otázka, jak se změní jeho hudba, co vydá jako první, jestli se vyjádří ke svým životním kotrmelcům posledních let, a jak to vůbec celé pojme. Spousta otázek, velká očekávání.

Tekashi je “na svobodě” teprve pár dní a už vystrkuje růžky. Sice bude ještě minimálně pět let pod dohledem a o úpné svobodě nemůžeme mluvit, nicméně přístup na sociální sítě mu nikdo nezakázal. Sice se spekulovalo, že prý snad někde slíbil, že bude méně trollit, ale realita vypadá úplně jinak.

První, co udělal po návratu na Instagram byla změna profilovky – kde si aktuálně jeho animovaný avatar hoví v krysí pasti a oblečen do vězeňského si pochutnává na kusu sýra. Nabízí se různá vysvětlení, odkaz na jeho udávání je nepochybný. V biu měl chvilku napsáno, že nechápe, proč ho lidi označují za “snitche”, prý mu asi něco uteklo. Asi mu uteklo, že dost členů jeho gangu skončilo ve vězení právě díky jeho informacím a výpovědím.

Nejnověji překvapil fanoušky, když se rozhodl zapojit do live streamu, který hostil Tory Lanez. Jeho koment o tom, že má Tory pustit nějaký Tekashiho nový hit (mohl myslet i nějaký jejich nový společný hit) nebo na něj začne práskat – jasně ukazuje, že se Tekashi za svou nálepku udavače vůbec nestydí a už vůbec se nestydí o ní vtipkovat. Těžko říct, jestli tak může získat veřejné mínění na svou stranu.

Fakt je, že některým fanouškům to může připadat sympatické nebo minimálně vtipné. Navíc čekají hlavně na novou hudbu a zákulisí je zas tak moc nezajímá. Bude tedy pokračování klubové hymny Kika, kde se Tekashi a Tory potkali na albu Dummy Boy? A nebo se prostě jen Tekashi nudí v Covid časech? Budeme to pro vás sledovat. Zatím můžeme doporučit Toryho aktuální projekt The New Toronto 3, což je jeho páté album plné moderních RnB bangerů.