TOP 5 tenisek, kterým se líbí jaro a nezrujnují tvůj účet

Konečně začal březen. Moje oblíbené období. Všechny obchody končí se slevami a na řadu v plné polní nastupují nové kolekce. A to znamená nové instapózy na Instagram, ale taky pěkný průvan v našich pěněžkách. Proto jsem udělala takový menší research a našla ti top 5 tenisek z nových kolekcí, které tě nedostanou do červených čísel a ostudu s nima neuděláš ani na blížícím se fashion weeku. POZOR! Článek vhodný i pro holky. 


1. adidas Superstan

Celosvětová kampaň k 50. výročí ikonické siluety adidas Superstar tě nemohla minout. Mrkni třeba zde. V adidasu se ale rozhodli pozvat na oslavu 50. narozenin o něco starší a legendárnější model Stan Smith a vytvořili tak tenisku jménem adidas Superstan. adidas Superstan vznikla jako kompromis pro milovníky obou těchto modelů. Nutno ale zmínit, že se zde neoslavují Superstary, ale právě Stan Smithy, kterým Superstary mají vzdávat hold. Co si o nich myslíš? Já třeba to, že se mi budou hodit, když se v pondělí ráno nebudu umět rozhodnout, jestli Stan Smithy nebo Superstary. A věř mi, že né jedna tramvaj už mi kvůli tomu ujela.

Cena: 2890 Kč


2. adidas Originals FYW 98

V adidasu ještě chvíli zůstaneme, protože jestli jsou tenisky, které mě při projíždění novinek fakt zaujaly, tak jsou to právě tyto. Z názvu i fotky tvé fashion oko pozná, že se jedná o nefalšovaný devadesátkový vibe. A ta zelená barva? Damn hell! Klučičí velikosti only. 🙁

Cena: 2999 Kč

3. Converse Chuck 70 HI – Breaking Down Barriers “Celtics” Chuck 

WOW. Tyhle Conversky se ti nebudou líbit pouze svojí barvou a nevšedním materiálem, ale taky tím příběhem. Tyto tenisky vzdávají hold Chuckovi Cooperovi, který byl v 50. letech jako první afroameričan draftovaný do NBA. Vybral si ho klub Boston Celtics – proto ta zelená.

PS: Mrkej na to klasické logo na midsole.

Cena: 2599 Kč

 
4. Nike Air Force 1 “Shadow” 

Pokud jsi kluk, tento odstavec můžeš rovnou přeskočit, protože ten přichází na řadu čistě holčičí silueta – Nike Air Force 1 “Shadow”. Musím říct, že jestli jsou poslední dobou AF1, které ovládají Instagram, jsou to právě ony. A já se nedivím. Mají všechno, co má holčičí teniska mít. Vyšší midsole, všemožné barevné kombinace, neobvyklé prvky. Hmm, asi možná proto už mám doma dva páry.

Cena: 2799 Kč

5. Nike Shox

Ok, teď trochu poruším cenovku všech předchozích teniskem. Ale jenom o trošku. Musím, protože Nike Shox jsou dle mého nejostřejší tužka v penále pro rok 2020. Nebyla to sice láska na první pohled, ale čím víc na ně koukáš, tím víc tě dostávají pro svůj neotřelý a pro mě trochu drzý vzhled, pro ty barevné kombinace a taky pro svoji pohodlnost. Tak co, jdeš do nich? A holky, vy se jich taky nebojte!

Cena od 3299 Kč

Pokud se ti článek líbil, napiš nám klidně na redakce@themag.cz a třeba napíšu další díl. 

PS2: Všechny zmíněné tenisky najdeš ve tvých oblíbených lokálních streetwearových obchodech.