Co a koho sledovat, když zrovna nekoukáš na News From the Streets?

Jestli je pro tebe The Mag to místo, kde hledáš všechny fresh & cool news a na našem YouTube kanále strávíš víc času než na Wikipedii a PornHub dohromady, tak jsme fakt (fakt!) rádi. Ale proč nevyužít toho, že jsou všichni jak blázni online 24/7/365? Tady je další kopec zábavy a vědomostí, které můžeš sledovat v šest ráno, stejně jako o půlnoci.

Kdo umí dát dohromady víc než dvě slova, ten dnes dělá podcast. Vypadá to snadno, stačí ti iPhone, mikrofon za tři kila a zítra už můžeš sbírat follow na Spotify a odběratele v iTunes. Jenže to taky znamená, že vzniká obrovský množství blbostí. Proto jsme to naposlouchali za tebe a dáváme tipy jen na to nejlepší.

Business of Hype

Kdybys náhodou nevěděl kdo je Jeff Staple, vrať se na wikipedii a pak se rovnou podívej na StockX, jestli ti tvoje poslední brigáda hodila na jeden pár Nike Dunk SB low. Tak Jeff už nějakou chvíli dělá i podcasty. Dobrá příležitost zjistit jaké je to pracovat na designech ve značkách jako adidas, Fila nebo Rimowa, protože Jeff má telefonní číslo snad na každého člověka, který se točí ve světě sneakers a fashion.

Off Season

Čau, čau. Tohle je Labello a Ca$hanova Bulhar, kteří kecají o fotbale, který někdy viděli a jindy neviděli ani Dohráno. Padesát minut ofenzívy, drbů a zážitků ze života s lahví Braníků. Jestli někdo naučí lidi poslouchat podcasty, je to tahle dvojka.

Tradeshow

Buď tam dřív, než to bude v trendech, čeká tě kombinace streetwearu, tenisek, fotbalu a piva. Nováček mezi podcasty, ale Radim, který je nahrává, už si ve streetwearu odkopal přes 13 sezon, takže se dá čekat spousta zajímavých jmen a rozhovorů v jeho playlistu.

The Anthropology

Když ti přijde, že už všechno víš a všude si byl dvakrát, poslechni si The Anthropology. Další z pořadů, za kterým stojí Hypebeast. Který ale nejede na lajky, ale na to obsáhnout téma fakt podrobně. Co sezóna, to téma. První sezóna je o Slam Jam. A možná to nevíš, ale Slam Jam je důvod, proč nosíš Stüssy nebo proč existuje Alyx. Tohle je důvod, proč můžeš resellovat tenisky před Palladiem.

@C_danfort

Sledovat Chrisův Instagram se docela vyplatí, jestli chceš vědět věci včas. Jeden z hlavních editorů Highsnobiety je všude první, takže oživí tvoje Instagram Stories trochou neplacené spolupráce. Nemusíš tak sledovat reklamu na prací prášek, ale jen tenisky a večírky. Taky se tam dá poznat, jestli není náhodou zrovna v Praze.

@Larolagosta

Laro dokáže otočit hype v humor. A protože humor je dar, nesmí tady Laro chybět. Šedesát tisíc followerů na Instagramu je podle nás šíleně málo a rozhodně by pár z vás nemělo chybět.

To je všechno, tohle ti na pár hodin zábavy stačí. A až ti zábava dojde, koukni na The Mag, kde bude určitě zase něco nového.