Staň se rapovou hvězdou v novém pořadu The Mag Wrap

Rapuješ, ale stále se ti nedostává tolik pozornosti, kolik by sis podle tebe zasloužil? V tom případě pro tebe máme skvělou zprávu, rádi bychom ti totiž představili naší novou talentovou soutěž The Mag W/RAP!

Ve zbrusu novém pořadu The Mag W/RAP budeme poslouchat a hodnotit nepříliš známé interprety, kteří by se chtěli stát novou rapovou hvězdou. Vítězi celé soutěže, o němž rozhodne zkušená porota z rapové scény, totiž přesně takovou možnost dáme. Nejen, že mu zajistíme vydavatelský kontrakt, nejlepší rapper se navíc může těšit i na profesionální klip od Jana Stracha a mnoho dalších hodnotných cen.

Co všechno můžeš vyhrát?

  • Mediální partnerství s The Mag
  • Vydavatelský kontrakt
  • Videoklip od Jana Stracha, který vyjde na YouTube kanále The Mag
  • Ceny od @yo_grillz
  • Mnoho dalšího…

Kde se přihlásit?

Možnost přihlásit se máš až do 20. dubna 2022 prostřednictvím e-mailu na redakce@themag.cz, kam nám pošleš odkaz na tvůj klip, který musí být na YouTube. Do předmětu nezapomeň napsat spojení “TheMagWrap” a do přílohy nám prosím vlož krátké video na šířku, v němž se nám představíš a uvedeš několik důvodů, proč bys zrovna ty měl soutěž The Mag W/RAP vyhrát.

Pro úspěšné přihlášení musíš splňovat několik jednoduchých podmínek. V první řadě ti musí být nejméně 15 let a kromě toho nesmíš mít podepsaný žádný distribuční kontrakt ani label. Posledním bodem podmínek je počet posluchačů na Spotify, kterých nesmíš mít více než 10 tisíc.

Všem přihlášeným přejeme hodně štěstí!